Firma Taks Fronty Meblowe Sp. z o.o. – producent wysokiej klasy frontów meblowych – działa na rynku od 15 lat. Jej siedziba znajduje się w podkrakowskiej Wieliczce. Początkowo dostarczała swoim klientom jedynie fronty foliowane, które były wykańczane na różne sposoby, dzięki czemu zyskiwały unikatowy wygląd.

W 2011r. zmienili się właściciele firmy. Zainwestowaliśmy w sprzęt i ludzi, aby poszerzyć swoją ofertę.

Rozpoczęliśmy produkcję frontów fornirowanych, drewnianych, patynowanych, giętych, lakierowanych i szklanych – wytwarzanych z surowców najwyższej jakości oraz poddawanych rozmaitym uszlachetnieniom w zależności od rodzaju. W naszej ofercie znajdują się także uchwyty, blaty wykonane z materiałów Corian® i Staron®, panele ażurowe i dekoracyjne, witraże oraz szkło piaskowane. Dodatkowo klient ma możliwość wyboru elementów wykończeniowych m.in. listew, pilastrów, witraży.

Wykonanie poszczególnych elementów meblowych umożliwia doskonale wyposażony park maszynowy składający się m.in. z centrum obróbczego, szlifierki szerokopasmowej, prasy próżniowej do fornirów, prasy do frontów giętych oraz ściany lakierniczej.

Kilkanaście lat działalności na rynku pozwoliło wyselekcjonować najbardziej rzetelnych oraz solidnych dostawców. Wśród nich znajdują się takie firmy jak Renolit, Lumatech, Kalfoil, Partner Bis, Henkel.

Dostarczamy wyroby trwałe, eleganckie, spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Spośród konkurencji wyróżnia nas:

Taks stoi zawsze frontem do Klienta!

Strona korzysta z plików cookies. Kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich użycie.

Czytaj więcej Akceptuję