Fronty gięte to płyty o zaokrąglonym kształcie. Zakrzywione powierzchnie tego typu frontów tworzą ciekawy efekt estetyczny. Gięte fronty meblowe nadają się idealnie do zakańczania ciągów szafek, do stosowania w narożnikach, wyspach kuchennych i wielu innych miejscach. Obłe kształty prezentują się bardzo nowocześnie i oryginalnie, a możliwość dowolnego ich komponowania sprawia, że można uzyskać niezwykle ciekawe formy.

Oryginalne fronty gięte

Fronty gięte wykonujemy na bazie płyt MDF, są więc one trwałe i odporne na zniszczenia. Można wykańczać je za pomocą lakieru, folii, forniru i patyny. Dodatkowo mogą być ozdobione frezem. Ponadto gięciu podlegają nie tylko fronty zwykłych szafek, ale też witryny, co pozwala na uzyskanie jeszcze większej liczby możliwych zestawień w obrębie pomieszczenia. Realizujemy kształty i wzory według projektu i wymagań Klienta.

Fronty gięte to rozwiązanie dla indywidualistów i zwolenników nietypowych rozwiązań. Ich unikalny wygląd komponuje się idealnie z wnętrzami nowoczesnymi lub wręcz futurystycznymi oraz takimi materiałami jak metal czy szkło. Ich wielkim atutem jest możliwość realizacji własnego, autorskiego projektu.

Strona korzysta z plików cookies. Kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich użycie.

Czytaj więcej Akceptuję