Fronty foliowane wykonane są z płyty MDF i pokryte folią PVC o grubości 0,6 mm. To rozwiązanie bardzo estetyczne i trwałe, a jednocześnie ekonomiczne. Atutem tego typu frontów jest też ogromna ilość możliwości wykończenia – w naszym wzorniku znajdą Państwo ponad 75 rodzajów folii matowych, półmatowych i błyszczących.

Gładkie fronty meblowe pokryte błyszczącą folią PVC to popularne meble „na wysoki połysk”. Wśród wzorów znajdują się też folie imitujące drewno oraz wiele innych ciekawych rozwiązań, odpowiednich do każdego wnętrza. Łącząc dwa kolory lub rodzaje frontów (np. mat i połysk) w jednym pomieszczeniu, jesteśmy zaś w stanie uzyskać bardzo ciekawy, oryginalny efekt.

Wysokiej klasy fronty foliowane

Okleina z folii wygląda bardzo naturalnie. Nowoczesne wzory folii świetnie imitują drewno i inne faktury. Niełatwo ją zarysować lub zniszczyć, za to jej czyszczenie jest bardzo proste. O ile jest prawidłowo nałożona i zabezpieczona, nie odkleja się również pod wpływem wilgoci i ciepła. Folia PVC jest termoplastyczna, a więc nadaje się do nakładania na fronty frezowane i gięte, doskonale przylegając do wszystkich zagłębień i kształtów. Sprawia to, że ten typ okleiny jest bardzo wszechstronny.

Fronty foliowane PVC to dobry wybór dla Klientów, którym zależy na idealnym balansie między jakością a ceną. Do ich największych atutów należą:

  • ogromna uniwersalność stylistyczna (duża liczba dostępnych wzorów o rozmaitym charakterze),
  • doskonała estetyka,
  • łatwość czyszczenia,
  • dobra trwałość.

Strona korzysta z plików cookies. Kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich użycie.

Czytaj więcej Akceptuję