Drewno to najbardziej szlachetny materiał do produkcji mebli. Jest on solidny i trwały, a wielu osobom kojarzy się z komfortem i luksusem. Ponadto naturalne drewno wnosi do pomieszczeń ogromną dawkę ciepła i przytulności. Komponuje się ono też bardzo dobrze zarówno z tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi wnętrzami, emanując ponadczasowym wdziękiem i elegancją. Fronty drewniane produkuje się z różnych gatunków drewna i wykańcza zwykle za pomocą bejc czy lakierów nadając im rozmaite wybarwienia oraz faktury. Można je również frezować na rozmaite sposoby. Dzięki temu uzyskują wygląd zgodny z preferencjami i wymogami Klienta.

Taks – eleganckie fronty drewniane

Fronty meblowe Taks wykonywane są wyłącznie z wyselekcjonowanych gatunków drzew najwyższej jakości. Dzięki temu odznaczają się świetną trwałością i prezentują naprawdę znakomicie. To prawdziwie luksusowy produkt, który doda prestiżu każdemu wnętrzu. Drewno, którego używamy, jest twarde i wytrzymałe, a dzięki prawidłowej, starannej obróbce oraz zabezpieczeniu nie wypacza się i nie niszczeje nawet pod wpływem wilgoci czy zmiennych temperatur. Dla podkreślenia szlachetnego charakteru materiału fronty drewniane pokryć można patyną, która nadaje im eleganckiego, postarzonego wyglądu i wydobywa ich naturalną fakturę.

Drewno to idealny wybór dla osób, które cenią sobie ekskluzywne produkty i naturalne materiały. Może ono prezentować się na wskroś tradycyjnie lub bardzo nowocześnie – wszystko zależy od przeprowadzonej obróbki. Ten rodzaj frontów dedykujemy wymagającym Klientom, którzy poszukują najlepszych rozwiązań.

Strona korzysta z plików cookies. Kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich użycie.

Czytaj więcej Akceptuję