Fronty meblowe to jeden z tych elementów, które w największym stopniu wpływają na charakter wnętrza. Zmiana samych frontów w kuchni czy pokoju potrafi zupełnie odmienić wygląd pomieszczenia. Szeroka gama materiałów, z jakich można je wykonywać oraz ogrom możliwości, jeśli chodzi o sposób wykończenia, sprawia, że możliwe jest uzyskanie niezliczonej ilości kombinacji i bardzo różnorodnych rezultatów. Dzięki atrakcyjnym frontom każdy może nadać meblom unikalny, zgodny ze swoimi preferencjami styl.

Różnorodne fronty meblowe – Kraków

W ofercie firmy Taks znajdą Państwo wszystkie najpopularniejsze typy frontów meblowych.

Wykonujemy:

  • fronty foliowane,
  • fronty patynowane,
  • fronty drewniane,
  • fronty fornirowane,
  • fronty lakierowane,
  • fronty gięte (dostępne w wersji lakierowanej, foliowanej, fornirowanej lub patynowanej),
  • fronty szklane.

Wszystkie produkowane przez nas fronty występują w wielu różnych rodzajach wykończenia. Szeroka oferta pozwala nam dostosowywać się do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Wysokiej jakości fronty meblowe – Wieliczka

Fronty Taks to nie tylko różnorodność, ale też doskonała jakość. Wszystkie prace wykonujemy starannie i fachowo, dzięki czemu produkowane przez nas elementy są niezwykle estetyczne i bardzo trwałe. Niezależnie od wybranego rodzaju frontów będą więc Państwo mogli cieszyć się eleganckim i funkcjonalnym wnętrzem przez długie lata. Zapraszamy do naszego salonu firmowego w Wieliczce, gdzie prezentujemy wszystkie fronty meblowe naszej produkcji, a także blaty, uchwyty, panele i inne elementy dekoracyjne.

Fronty foliowane

Fronty drewniane

Fronty fornirowane

Fronty lakierowane

Fronty gięte

Strona korzysta z plików cookies. Kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich użycie.

Czytaj więcej Akceptuję