Staron to konglomerat, a więc mieszanka naturalnych minerałów (kamienia) z żywicą akrylową. Tworzy on bardzo wytrzymałą powierzchnię, która może przyjmować wiele struktur i barw. Ponadto jest termoplastyczny, dzięki czemu można z niego formować dowolne kształty. Konglomeraty znane są ze swojej trwałości i funkcjonalności. Są łatwe w obróbce i higieniczne. Idealnie nadają się na blaty kuchenne i łazienkowe. Bezspoinowe łączenie płyt umożliwia zaś uzyskanie gładkiej powierzchni, co wpływa na ich estetykę.

Wszechstronne i wytrzymałe blaty – Staron

Blaty ze Staronu to idealne rozwiązanie do nowoczesnej kuchni. Utrzymanie ich w czystości nie sprawia problemu, zatem świetnie sprawdzą się nawet w intensywnej eksploatacji. Są odporne na ścieranie i uderzenia oraz bardzo trwałe, z powodzeniem wytrzymując w dobrej kondycji długie lata. Charakteryzują się też bardzo eleganckim wyglądem. Szeroka gama kolorów i struktur pozwala na wybór surowca o dowolnym charakterze, idealnie dopasowanego do preferencji inwestora. Staron może zarówno przyjąć jednolitą barwę, jak i z powodzeniem imitować naturalny kamień (na przykład granit lub marmur). W odróżnieniu od blatów kamiennych powierzchnie konglomeratowe przyjmują jednak temperaturę otoczenia, a zatem nie odznacza ich charakterystyczny chłód.

Staronowe blaty kuchenne dobrze komponują się zarówno z ciepłym drewnem, jak i materiałami takimi jak szkło, aluminium czy stal nierdzewna. Czyni to z nich wszechstronny i funkcjonalny wybór dla każdego inwestora, który ceni sobie dobrą jakość.

Strona korzysta z plików cookies. Kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich użycie.

Czytaj więcej Akceptuję