fronty mebli kuchennych meble meble

Fronty meblowe » Fronty gięte – KrakówFronty meblowe » Fronty gięte – Kraków

Fronty gięte to płyty o zaokrąglonym kształcie. Zakrzywione powierzchnie tego typu frontów tworzą ciekawy efekt estetyczny. Gięte fronty meblowe nadają się idealnie do zakańczania ciągów szafek, do stosowania w narożnikach, wyspach kuchennych i wielu innych miejscach. Obłe kształty prezentują się bardzo nowocześnie i oryginalnie, a możliwość dowolnego ich komponowania sprawia, że można uzyskać niezwykle ciekawe formy.


Oryginalne fronty gięte


Fronty gięte wykonujemy na bazie płyt MDF, są więc one trwałe i odporne na zniszczenia. Można wykańczać je za pomocą lakieru, folii, forniru i patyny. Dodatkowo mogą być ozdobione frezem. Ponadto gięciu podlegają nie tylko fronty zwykłych szafek, ale też witryny, co pozwala na uzyskanie jeszcze większej liczby możliwych zestawień w obrębie pomieszczenia. Realizujemy kształty i wzory według projektu i wymagań Klienta.


Fronty gięte to rozwiązanie dla indywidualistów i zwolenników nietypowych rozwiązań. Ich unikalny wygląd komponuje się idealnie z wnętrzami nowoczesnymi lub wręcz futurystycznymi oraz takimi materiałami jak metal czy szkło. Ich wielkim atutem jest możliwość realizacji własnego, autorskiego projektu.
M0

M0

Wybarwienie: Olcha C...BEL

BEL

Wybarwienie: Orzech Czekolada...WITRYNA BEL

WITRYNA BEL

Wybarwienie: Złoty Orzech...Copyright © Taks.pl 2018, all rights reserved