fronty mebli kuchennych meble meble

Fronty meblowe » Fronty fornirowane – KrakówFronty meblowe » Fronty fornirowane – Kraków

Fornir to cienka warstwa naturalnego drewna, którą nakleja się na płytę MDF. Pozwala to na uzyskanie naturalnie wyglądającego, trwałego efektu. Fronty fornirowane wyglądają jak drewniane, są jednak tańsze. Wykonujemy je ze szlachetnych gatunków drzew rodzimych oraz egzotycznych. Naturalna okleina drewniana przybrać może dowolną fakturę i wybarwienie dzięki bejcom, farbom i lakierom. Szlachetny wygląd prawdziwego drewna emanuje ciepłem i komponuje się doskonale z każdym wnętrzem.


Ekskluzywne fronty fornirowane


Pokrycie naturalnym drewnem sprawia, że tego typu fronty meblowe uzyskują ekskluzywny charakter. Dzięki połączeniu naturalnej okleiny z bardzo wytrzymałą i twardą płytą MDF są one też niezwykle trwałe. Możliwość wykończenia w macie, półmacie lub połysku sprawia, że mogą one prezentować się zarówno klasycznie, jak i nowocześnie. Świetnie komponują się ze szkłem i metalem we współczesnych wnętrzach, ale też są idealnym wyborem do kuchni w rustykalnym, angielskim czy skandynawskim stylu.


Fronty fornirowane to luksus w przystępnej cenie. Są one idealne dla Klientów, którzy doceniają piękno, szlachetność i trwałość naturalnych materiałów, a jednocześnie poszukują ekonomicznych rozwiązań.
R-0

R-0

Wybarwienie: Heban Jasny...R-0

R-0

Wybarwienie: Palisander Rio...R-3

R-3

Wybarwienie: Dąb Pasiak...MYDŁO

MYDŁO

Wybarwienie: Oliwka Sewilla...MYDŁO

MYDŁO

Wybarwienie: Drzewo Sandałowe...R-0

R-0

Wybarwienie: Zebrano Czarne...Copyright © Taks.pl 2018, all rights reserved