fronty mebli kuchennych meble meble

Fronty meblowe » Fronty drewniane – KrakówFronty meblowe » Fronty drewniane – Kraków

Drewno to najbardziej szlachetny materiał do produkcji mebli. Jest on solidny i trwały, a wielu osobom kojarzy się z komfortem i luksusem. Ponadto naturalne drewno wnosi do pomieszczeń ogromną dawkę ciepła i przytulności. Komponuje się ono też bardzo dobrze zarówno z tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi wnętrzami, emanując ponadczasowym wdziękiem i elegancją. Fronty drewniane produkuje się z różnych gatunków drewna i wykańcza zwykle za pomocą bejc czy lakierów nadając im rozmaite wybarwienia oraz faktury. Można je również frezować na rozmaite sposoby. Dzięki temu uzyskują wygląd zgodny z preferencjami i wymogami Klienta.

Taks – eleganckie fronty drewniane


Fronty meblowe Taks wykonywane są wyłącznie z wyselekcjonowanych gatunków drzew najwyższej jakości. Dzięki temu odznaczają się świetną trwałością i prezentują naprawdę znakomicie. To prawdziwie luksusowy produkt, który doda prestiżu każdemu wnętrzu. Drewno, którego używamy, jest twarde i wytrzymałe, a dzięki prawidłowej, starannej obróbce oraz zabezpieczeniu nie wypacza się i nie niszczeje nawet pod wpływem wilgoci czy zmiennych temperatur. Dla podkreślenia szlachetnego charakteru materiału fronty drewniane pokryć można patyną, która nadaje im eleganckiego, postarzonego wyglądu i wydobywa ich naturalną fakturę.


Drewno to idealny wybór dla osób, które cenią sobie ekskluzywne produkty i naturalne materiały. Może ono prezentować się na wskroś tradycyjnie lub bardzo nowocześnie – wszystko zależy od przeprowadzonej obróbki. Ten rodzaj frontów dedykujemy wymagającym Klientom, którzy poszukują najlepszych rozwiązań.
R1

R1

Wybarwienie: Brzoza...R5106

R5106

Wybarwienie: Złoty Orzech...R-7

R-7

Wybarwienie: Dąb/Orzech...R2D6

R2D6

Wybarwienie: Dąb...R-12

R-12

Wybarwienie: Czereśnia...R-5

R-5

Wybarwienie: Olcha...R8D6

R8D6

Wybarwienie: Dąb...R1

R1

Wybarwienie: Brzoza...R-4

R-4

Wybarwienie: Buk...Copyright © Taks.pl 2018, all rights reserved