fronty mebli kuchennych meble meble

Fronty meblowe » Fronty patynowane – KrakówFronty meblowe » Fronty patynowane – Kraków

Patynowanie nadaje powierzchniom drewnianym bardziej szlachetny, interesujący wygląd. Procesowi temu można poddawać jednak nie tylko fronty drewniane, ale też takie wykonane z płyty MDF i pokryte folią PVC. Dzięki temu do złudzenia przypominają one naturalny surowiec. Cały proces wykonywany jest ręcznie, a więc za każdym razem uzyskujemy niepowtarzalny efekt. Prace wymagają posiadania odpowiednich umiejętności oraz cierpliwości i przeprowadzane są wieloetapowo.

 

Unikalne fronty patynowane do stylowej kuchni


Dzięki patynowaniu fronty prezentują się bardzo stylowo. Uzyskują nostalgiczny, rustykalny wygląd postarzonego drewna. Procesowi temu można poddawać zarówno powierzchnie gładkie, jak i frezowane. Gotową patynę zabezpiecza się lakierem, który nadaje elementom meblowym połysk i zabezpiecza je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Dzięki patynowaniu fronty meblowe z płyty MDF mogą wyglądać jak prawdziwe drewno. Pozwala to na uzyskanie eleganckiego wyglądu mebli znacznie niższym kosztem niż w przypadku litych płyt drewnianych. Może to być więc atrakcyjna alternatywa dla miłośników naturalnych materiałów, którzy zwracają uwagę na budżet. Z kolei elementy drewniane nabierają w procesie patynowania większej szlachetności i bardziej stylowego charakteru.
ROMA

ROMA

Wybarwienie: Jesion Tłoczony...KLIO

KLIO

Wybarwienie: Wiśnia...TESS

TESS

Wybarwienie: Orzech Paloma...VERA

VERA

Wybarwienie: Jesion...MAJA

MAJA

Wybariwienie: Śliwa...AVIA

AVIA

Wybariwienie: Dąb Stuletni...BEL

BEL

Wybariwienie: Lancelot Patyna...VEGA

VEGA

Wybariwienie: Krem...ROXA

ROXA

wybarwienie: Wanilia...Copyright © Taks.pl 2018, all rights reserved