fronty mebli kuchennych meble meble

Fronty meblowe » Fronty szklane – KrakówFronty meblowe » Fronty szklane – Kraków

Szklane fronty meblowe to bardzo nowoczesne rozwiązanie o licznych zaletach. Wielu osobom bardzo podoba się ich wygląd. Charakteryzują się one bowiem idealną gładkością i połyskiem, które to cechy świetnie wpisują się w obecnie obowiązujące trendy. Fronty szklane to także rewelacyjna odporność na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne, trudna do uzyskania w przypadku innych rodzajów wykończenia szafek.

Trwałe i eleganckie fronty szklane


Powierzchnia frontów wykonanych ze szkła jest idealnie gładka, co nie tylko skutkuje ich eleganckim wyglądem, ale też decyduje o tym, że nie osadza się na nich kurz i inne zabrudzenia. Są więc łatwe w czyszczeniu i higieniczne. Szkło jest lakierowane oraz zabezpieczone przed odpryskiwaniem i wywołaniem ewentualnych skaleczeń za pomocą folii. Dodatkowo produkowane przez nas fronty szklane w aluminiowej ramce dają możliwość wypiaskowania dowolnego wzoru.


Nowoczesny wygląd frontów szklanych sprawdza się w kuchniach, łazienkach, ale także salonach, sypialniach czy pomieszczeniach biurowych. Jest to więc bardzo wszechstronne i uniwersalne rozwiązanie. Wysoki poziom estetyki i funkcjonalności sprawia zaś, że jest to doskonały wybór dla wymagających Klientów, którzy lubią nowoczesny styl.
RO3 + LACOMAT BIAŁY

RO3 + LACOMAT BIAŁY

...RO4 CZARNY + LACOBEL

RO4 CZARNY + LACOBEL

...RO4 INOX + LACOBEL

RO4 INOX + LACOBEL

...RO4 + LACOBEL

RO4 + LACOBEL

...RO1 CZARNY + LACOBEL

RO1 CZARNY + LACOBEL

...RO1 INOX + LACOMAT CLASIC

RO1 INOX + LACOMAT CLASIC

...RO1 + SATINDECO

RO1 + SATINDECO

...RO2 + SATINDECO

RO2 + SATINDECO

...Copyright © Taks.pl 2018, all rights reserved