fronty mebli kuchennych meble meble

Blaty kuchenne – Corian i Staron – KrakówBlaty kuchenne – Corian i Staron – Kraków

Oferta firmy Taks to nie tylko różnorodne fronty meblowe. Proponujemy Państwu także trwałe, estetyczne i higieniczne blaty kuchenne z konglomeratów. Dzięki unikalnym mieszankom naturalnych minerałów, akrylowej żywicy i barwników oraz innych elementów ozdobnych, łączą one w sobie zalety blatów kamiennych i nowoczesnych tworzyw sztucznych o dużej wytrzymałości. Sprawia to, że są coraz chętniej wybierane przez zwolenników praktycznych i trwałych rozwiązań.

Nowoczesne blaty – Staron, Corian


Blaty z konglomeratów kamiennych dostępne w ofercie naszej firmy to funkcjonalne i bardzo estetyczne rozwiązanie do każdej kuchni. Do ich największych zalet należą:

  • trwałość,
  • odporność na wodę, zabrudzenia i czynniki chemiczne,
  • łatwość czyszczenia, higiena,
  • przyjmowanie temperatury otoczenia (nie są zimne w dotyku),
  • duża różnorodność estetyczna (dostępność wielu kolorów, wzorów i struktur),
  • elegancki wygląd,
  • łatwość obróbki i możliwość tworzenia różnych kształtów.

Oferowane przez nas materiały na blaty – Corian i Staron to jedne z najlepszych tego typu tworzyw na rynku. Atrakcyjne wzornictwo i świetna jakość sprawiają, że doskonale komponują się one z frontami meblowymi Taks.

Blaty Corian – Kraków
obrazek
Corian to innowacyjny, bardzo trwały materiał, wymyślony i opatentowany przez firmę DuPont. Jest on używany do produkcji blatów, a także parapetów, okładzin ściennych i innych elementów dekoracyjnych i funkcjonalnych we wnętrzach. Jest to rodzaj konglomeratu, a więc mieszanki naturalnych minerałów z akrylem i substancjami barwiącymi. Efektem jest surowiec o dużej twardości i wytrzymał...
więcej
Blaty Staron – Kraków
obrazek
Staron to konglomerat, a więc mieszanka naturalnych minerałów (kamienia) z żywicą akrylową. Tworzy on bardzo wytrzymałą powierzchnię, która może przyjmować wiele struktur i barw. Ponadto jest termoplastyczny, dzięki czemu można z niego formować dowolne kształty. Konglomeraty znane są ze swojej trwałości i funkcjonalności. Są łatwe w obróbce i higieniczne. Idealnie nadają się na blaty ...
więcej
Copyright © Taks.pl 2018, all rights reserved